دانلود صدای اسلحه دوربین دار Remington 700 در قالب 56 افکت صوتی متنوع از شلیک و تیر اندازی از مدل های مختلف اسلحه های شکاری دوربین دار مدل Remington در دو حالت ساده و با صدا خفه کن می باشد که می توانید در این بخش برای صدا گذاری های خود دانلود و استفاده کنید.

دانلود صدای اسلحه دوربین دار Remington 700

این اسلحه برای شکار و نشانه گیری های اهداف متحرک و ثابت از راه دور کاربرد دارد که در زمینه صدا گذاری و ساخت بازی جنگی می توانید برای صدا گذاری استفاده کنید. همچنین تنوع افکت های صوتی در حالت های مختلف تیراندازی به شما کمک میکند تا صدای شبیه همین اسلحه ها را هم صدا گذاری کنید.

مطلب پیشنهادی دیگر : دانلود صدای شلیک اسلحه M4A1

Remington  نام یک سری جنگ‌افزار گلنگدنی ساخت کارخانه اسلحه‌سازی رمینگتون است که از سال ۱۹۶۲ میلادی تاکنون تولید آن ادامه‌دارد. عملکرد آن با ضربهٔ مستقیم سوزن گلنگدن به ته فشنگ است. خشابهای گوناگون سه تا پنج‌تیره دارد و از لحاظ بدنه، کالیبر و جنس مواد اولیه از بسیار متنوع‌است. این اسلحه در مبحث اسکورت تک تیر انداز ها هم کاربرد دارد.

این اسلحه در کانادا برای : پلیس سواره نظام سلطنتی کانادا برای کشور اندونزی: کماندو پاسوکان کاتاک برای مالزی: پاسوکان گراکان کهاس ایالات متحده آمریکا: گشت مرزی ایالات متحده آمریکا، تفنگداران دریایی ایالات متحده آمریکا، نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا، نیروی زمینی ایالات متحده آمریکا کاربرد دارد.

اطلاعات دانلودی اسلحه دوربین دار Remington 700

  • تعداد افکت صوتی : 56 فایل
  • حجم فایل دانلودی : 93 MB
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


فایل منتخب به سبد خرید شما اضافه شد. قصد دارید :

have been added to your cart!


 

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد