سایت ساند اف ایکس به عنوان مرجع تخصصی دانلود افکت صوتی و موسیقی ساخت انواع برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی، سینمایی، موشن گرافیک، ساخت بازی، انیمشین و غیره فعالیت خود را از سال 96 شروع کرد و با ارایه ایده ها و مطالب جدید در هر روز سعی در فراهم آوردن بستری آنلاین برای دسترسی شما به آرشیو بزرگ صوتی می باشد.

در این سایت شما بدون هیچ محدودیتی می توانید به سادگی با تهیه عضویت به هزاران افکت صوتی و موسیقی ها دسترسی داشته باشید. با توجه به حجم بالای افکت های صوتی ما در قالب مطالب مختلف بصورت مجموعه قرار دادیم تا با انتخاب بهتر و هزینه اندک بتوانید به آرشیو صوتی که مد نظر شماست دسترسی داشته باشید.

هدف ما ارایه مرجعی فارسی در قالب عرضه موسیقی و افکت صوتی در بستری امن و بدور از شلوغی و جستجو در بین صدها سایت می باشد و امیدواریم با ارسال نظرات گرم و سازنده خود ما را برای بهبود کیفیت خدمات یاری نماید.

لازم به توضیح است این سایت تحت نظر موسسه لیناسافت فعالیت می کند و تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به لیناسافت می باشد . هر گونه نظرات، پیشنهادات، مشکلات و انتقادات خود را با شماره های مندرج در وب سایت در میان بگذارید.


شماره پشتیبانی : 09175023520