خدمات طراحی صدا برای بازی سازی خدماتی نوین و جدید از مجموعه ساند اف ایکس می باشد که شرکت ها، گروه ها، و اشخاص مختلف فعال در امر بازی سازی و طراحی برنامه های بازی محور می توانید از این خدمات استفاده نمایند.

خدمات طراحی صدا برای بازی سازی

طراحی صدا برای بازی و جایگذاری آن در موتور صوتی یکی از زمان بر‌‌‌ترین پروسه طراحی بازی می باشد که هر تولید کننده و سازنده صنعت بازی با آن سر و کار دارد.

داشتن آرشیو صوتی، تنوع بالای افکت های صوتی، جلوه های صوتی سینمایی، اکشن های مربوط با صدا گذاری بخش UI و HUD بازی ها بخصوص وکال و نریشن های استفاده شده در بازی با استودیو مجهز صداسازی یکی از مشکلات بزرگ شرکت های بازی سازی می باشد.

در همین راستا گروه ساند اف ایکس با گردآوری بزرگترین آرشیو صوتی در جهان مجموعه به نام ندای تصویر را راه اندازی کرده است که در طول فعالیت ۴ ساله خود هزاران افکت و جلوه های صوتی در هر زمینه ای را گردآوری و ارایه می دهد.

 

خدمات طراحی صدا برای بازی سازی

خدمات طراحی صدا برای بازی سازی

در همین مسیر گروه ساند اف ایکس با استفاده از آرشیو بزرگ این شرکت قابلیت خدمات صداگذاری و طراحی افکت صوتی بخش صدا را ارتقا و اینک با افتخار اعلام می کنیم اولین مرکز تخصصی طراحی افکت صوتی برای بازی و برنامه های مختلف تولیدی در حوزه رادیو، سینما، تلویزیون و صنعت بازی و انیمیشن می باشد.

تمام مراحل کار و انجام پروسه های طراحی صدا و جلوه های صوتی و تدوین و میکس صدا توسط کارشناسان فنی و کارگردانی شده با تجربه در حوزه صدا در استودیو مجهز صدا انجام می شود. استودیو پیشرفته با قابلیت ضبط ۶ دیالوگ همزمان دوبله و دستگاه ای پیشرفته ضبط صدا از مزیت های خوب مجموعه ساند اف ایکس می باشد.

خدمات قابل انجام شامل :

  • طراحی افکت صوتی برای بازی
  • طراحی جلوه های صوتی
  • طراحی صدای آبجکت، اشیا و عنصرهای متحرک ( فیزیک صدا )
  • طراحی و ضبط صدا ( وکال ) برای بازی ها در زمینه های مختلف
  • ضبط و دوبله انواع بازی ایرانی و خارجی

مجموعه ساند اف ایکس آمادگی خود را برای طراحی و صدا گذاری هر نوع بازی در هر حوزه و ژانر اعلام میکند. لطفا جهت مشاوره و استعلام و برآورد هزینه با شماره ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰ در ارتباط باشید.